• fleksograficzne maszyny drukujące
 • kolczyki sterylne
 • Ministerstwo Gadżetów
 • projektowanie stron www
 • badania phased array
 • pomoc Frankowiczom Gorzów
 • tworzenie stron www
 • Nowoczesny zasilacz led
 • gaszenie gazem serwerowni
 • Mikrodermabrazja Szczecin

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj

REKLAMA GOOGLE


Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • najlepsze przedszkole Jabłonna »

  Niepubliczne przedszkole Misio założone w 2002 roku zaprasza najmłodszych z okolic Białołęki, Tarchomina, Legionowa oraz Jabłonnej do rozpoczęcia przygody w nowym miejscu. Przyjmujemy dzieci w wieku 2 lat a także do szóstego roku życia mogą one korzystać z placówki. Przedszkole posiada kameralne grupy, tak aby każde dziecko czuło się zaopiekowane a oprócz tego obdarzone zainteresowaniem. Posiadamy swoją kuchnię, możliwość skorzystania z ciekawej propozycji zajęć dodatkowych. Przedszkole Misio to dwie placówki, które nieznacznie są od siebie oddalone. Kadra przedszkola jest nie tylko prawidłowo wykształcona, lecz także nastawiona na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dzieciom. Pracownicy odbyli kurs udzielania pierwszej pomocy. Gwarantujemy 4 potrawy dzienne zgodne z wymaganiami dietetycznymi dzieci w określonym wieku. Zachęcamy rodziców z dziećmi do przedszkola Misio.

  Data dodania: 22 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • kursy online dla nauczycieli angielskiego »

  Rozwijanie swojej wiedzy w pracy nauczyciela jest zadaniem nie tyle pożytecznym, lecz również bardzo pożądanym. Znalezienie szkoleń jest bardzo trudne w gąszczu informacji znajdujących się w sieci. Szczęśliwie powstało odpowiednie sprzęt - Elt Events. Elt Events to wyszukiwarka internetowa, dzięki której znajdziesz szkolenia dla nauczycieli języka angielskiego. W serwisie można wyszukać bezpłatny warsztaty dla nauczycieli angielskiego, konferencje dla nauczycieli, szkolenia, szkolenie, webinary a oprócz tego festiwale służące integracji środowiska i podnoszeniu kwalifikacji. Każde wydarzenie jest wyczerpująco opisane a także można zapoznać się z wszelkimi informacjami na jego temat. To również propozycja dla organizatorów wydarzeń dla nauczycieli, którzy mogą sumować swój event w kalendarzu, ażeby wciągnąć do niego nauczycieli.

  Data dodania: 27 05 2020 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne przedszkole Bolesławiec, »

  Czasem nie wiemy, co poczynić z dziećmi, żeby się nie nudziły. Szczęśliwie posiadamy salę zabaw, gdzie możemy je przyprowadzić. Jest to o wiele lepsze niż jakiekolwiek przedszkole. Znajdziemy tutaj innowacyjny sprzęt, który przeszedł różne niezbędne badania, dzięki czemu można mieć pewność, że jest on zupełnie wypróbowany dla najmłodszych. Maluchy w ogólności będą mogły się tutaj poczuć jak w domu. Mają co niemiara sposobności na spędzenie czasu i pewnie nie będą utyskiwać na nudę. Razem z innymi maluchami mogą szaleć w małpim gaju, poskakać na trampolinach, chować się w basenach z kolorowymi piłeczkami czy pójść na zjeżdżalnię. Ponadto znajdą tutaj animatorów, którzy mają pełno niesamowitych pomysłów oraz ochoczo wypełnią czas pociech pomysłową zabawą oraz edukacją. Pożądane byłoby wybrać się na tę salę zabaw i samemu ją zobaczyć.

  Data dodania: 27 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne przedszkole Rzeszów »

  Świadomość edukacji naszych dzieci od najwcześniejszego roku życia jest już dość duża pośród społeczeństwa. Kursy językowe dla najmłodszych nikogo nie dziwią a także są niezwykle popularne. My aczkolwiek idziemy krok na przód a także proponujemy przedszkole anglojęzyczne dla dzieci, gdzie dzieci uczestniczą w zajęciach w języku angielskim. U nas dziecko bawi się i uczy w tym samym czasie, a praca z native speakerem zapewnia mu prawidłowe i poprawne przyswajanie zwrotów a oprócz tego wyrażeń. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod nauki języka angielskiego między najmłodszych dzieci. Nasi specjaliści kładą duży nacisk na rozwój Państwa pociech i również to nie tylko w zakresie językowym. Dzieci w naszym przedszkolu kształtują również swój rozwój artystyczny, umiejętności poznawcze a także literackie, a oprócz tego bez liku innych umiejętności, które wpłyną korzystnie na ich rozwój. I to wszystko przy rewelacyjnej zabawie.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • najlepsze szkolenia klimatyzacja »

  Jeśli chcą Państwo stricte zrozumieć obowiązki operatorów urządzeń chłodniczych a także agregatów mobilnych, to wskazane jest jak najszybciej zapisać się na nasze kursy chłodnicze. Technik chłodnictwa a także klimatyzacji może pracować na wielu różnych stanowiskach, dzięki czemu bez żadnego większego problemu będzie można wyszukać dobrze płatne zatrudnienie. Nasze kursy chłodnicze, to idealna propozycja dla tych osób, które chcą wzbogacić swoje Curriculum vitae a oprócz tego nauczyć się wielu niezbędnych rzeczy, które mogą przydać się w ciągu pracy. W Polsce cały czas brakuje monterów urządzeń chłodniczych a także klimatyzacyjnych, którzy mogą liczyć na zatrudnienie także za granicą. Najlepsi specjaliści mogą liczyć także na bardzo wysokie wynagrodzenia, z tej racji wskazane jest jak najszybciej zainwestować w fachowe szkolenia.

  Data dodania: 13 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dorosłych Kraków »

  Myślisz, że najwyższa pora pomyśleć o nauce języka angielskiego i zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na zaufaną pomoc? W takiej sytuacji wskazane jest zaznajomić się z propozycją, którą ma Speaking House? Decydując się na Speaking House, wybierasz swobodną i również płynną komunikację w języku angielskim — wiemy, jak Ci pomóc! Myślisz, że to jedynie słowa? O ile tak, jesteś w błędzie. Przy tym zawsze można umówić się na zajęcia próbne. Co jeszcze można powiedzieć na temat nauki? Proponowana przez nas szkoła językowa gwarantuje indywidualne podejście. Rozumie się samo przez się, że ma to spore znaczenie podczas nauki. Co należy rozumieć przez indywidualne stosunek? Zajęcia układane są pod poziom, potrzeby, zainteresowania, pracę i również cele językowe. Więcej informacji można wyszukać na stronie naszej firmy.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy na płycie poślizgowej »

  Zaczyna się zima a na drogach panują różne warunki. Opady śniegu, błoto pośniegowe, lód czy marznąca nawierzchnia to prawie codzienność na naszych drogach w okresie zimowym. Jest to czas większej ilości stłuczek, wypadków i kolizji drogowych. Każdy kierujący wie, że prowadzenie samochodu w tak ciężkich warunkach wymaga skupienia i wzmożonej uwagi. Warto również jeździć powoli i dobrać prędkość do warunków panujących na drodze. Dla tych co nie potrafią jeździć w zimie organizowane są kursy podnoszące zdolności w szkołach doskonalenia techniki jazdy np. driveracademy. pl. Znajomość technik, które w znacznym stopniu poprawią jazdę może okazać się dla nas bardzo potrzebna. Przy pomocy doświadczonych instruktorów można wyćwiczyć wyprowadzanie samochodu z poślizgu czy hamowanie przy dużej prędkości. Dla każdego kierowcy jeżdżącego w zimie porady udzielane przez prowadzących szkolenia okażą się pomocne podczas jazdy.

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Karate-kids.pl - niepubliczne przedszkole wilanów »

  Przywiązujemy ogromną spostrzeżenie do edukacji przedszkolnej na najwyższym poziomie. Skupiamy się na tym, aby nasze niepubliczne przedszkole wilanów było w stanie sprostać oczekiwaniom najniezwyklej wymagających rodziców oraz dzieci, jakie z przyjemnością będą uczęszczały do naszej placówki. Przywiązujemy ogromną wagę do edukacji przedszkolnej, jaka pozwala na rozwój każdego malucha. Na preferencyjne czesne mogą liczyć również rodzice, którzy zdecydują się zapisać rodzeństwo do naszej placówki. Wystarczy zaledwie 800 pln miesięcznie, aby Państwa dziecko uczęszczało do naszego przedszkola na 5 godzin dziennie. Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, którzy realizują nasz autorski program dydaktyczny zgodny z wymogami MEN. Odpowiednie ceny, trafnie długie godziny pracy oraz nacisk na program dydaktyczny i edukację przedszkolną to priorytety naszego prywatnego przedszkola wilanów, jakie może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem. Na domiar tego posiłki dla dziecka mogą zostać dopasowane do diety, jakiej musi przestrzegać.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny tłumacz przysięgły hiszpański Warszawa »

  Język hiszpański jest językiem niezwykle popularnym w Polsce. Z całą pewnością coraz więcej ludzi decyduje się na wyjazd do pracy czy też zwykłe wakacje. Iberica tłumaczenia to biuro tłumaczeń, które profesjonalnie przetłumaczy każdy tekst hiszpańskojęzyczny na polski. Tłumaczenia hiszpański - polski a oprócz tego polski-hiszpański, niezależnie jakiego rodzaju jest pismo. Iberica to tłumaczenia uwierzytelnione w pewnym sensie wszystkich tekstów. Od zwykłej korespondencji, przez dokumenty urzędowe, materiały powiązane ze szkolnictwem (tj. dyplomy, certyfikaty, kursy) dokumenty medyczne czy sądowe i procesowe. Także zaświadczenia o zatrudnieniu a także co niemiara innych. Niezależnie czy działasz jako osoba prywatna, czy firma. Pomożemy Ci zrozumieć każdy tekst! Znajomość rzeczy w atrakcyjnej cenie!

  Data dodania: 20 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • GiganciProgramowania.edu.pl - nauka programowania dla dzieci Toruń »

  Wiecej informacji na temat oferty kursów semestralnych i wakacyjnych odszukasz na naszej stronie. Skorzystaj z oferty naszej porządnej szkoły programowania i zapisz dziecko na kursy przynoszące szybkie i wymierne efekty. Poznają języki programowania, jakie są początkiem każdej nowej technologii. Nasi młodzi kursanci zdobywają w szkole cenną szeroko pojętą wiedzę informatyczną. Jeżeli jesteś świadomy korzyści wynikających się nauki kodowania, koniecznie sprawdź ofertę programowanie dla dzieci w Toruniu. Uczymy nie tylko tworzenia gier komputerowych. Jeżeli pragniesz, aby Twoje dziecko stało się małym geniuszem, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej placówki edukacyjnej. Zapewniamy naukę programowania dla dzieci w Toruniu dostosowaną do konkretnych grup wiekowych. U nas lekcje przebiegają w atmosferze zabawy i życzliwości, dzięki czemu wszyscy kursanci chętnie biorą udział w zajęciach. Uczymy tworzenia gier komputerowych, aplikacji mobilnych, języków programowania wspierając u dzieci logiczne myślenie i kreatywność.

  Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka