• Fantomy Szkoleniowe - Defimed
 • Rolnicze kursy online - szkolenia online dla rolników
 • tworzenie stron www
 • My Rollo - Rolety Gdańsk
 • projektowanie stron www
 • projektowanie stron www
 • Bellamica piękne wnętrza Salon łazienekPiekary
 • Sklep Medyczny 123 - Wózki Inwalidzkie
 • kurs prawa jazdy szczecin jazdy rawo pl
 • Ministerstwo Gadżetów

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj


Angielski Online

REKLAMA GOOGLE


Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Ebooki pdf »

  Zapraszamy wszystkich do obejrzenia tego ciekawego miejsca, w którym zdobędą Państwo swoje bajeczne książki, ebooki i audiobooki. Każdy kto nas odwiedzi trafi na rozległe opisy i recenzje książek i ebooków oraz wielką bazę książek, ebooków oraz audiobooków posegregowanych tematycznie według kategorii co zapewni bezproblemowe odnalezienie swojej ulubionej pozycji. Na dodatek na gości tego bloga czeka wiele różnych interesujących niespodzianek. A wśród nich znajdują się m.in. bezpłatne ebooki. Są też do pobrania za free fragmenty książek. Sięgnij w głąb jedynej takiej oraz wciągającej zawartości. Zapewniamy najwyższą jakość w skutek czego wszyscy będą mogli czuć się jak w miejscu godnym zaufania. Spróbuj poznać to miejsce i przekonaj się sam jak bardzo jest niepowtarzalne. Nie zwlekaj dłużej i wpadnij do nas by nas odwiedzić.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Jeżeli masz problem z nauką angielskiego i szukasz skutecznej pomocy, by posiąść wymaganą wiedzę to ta oferta jest dla ciebie stworzony. Najczęściej używane zwroty, jakie ułatwiają porozumienie za granicą. Co sprawiło, że ten ebook przeznaczony jest dla każdego? Z pewnością prosta gramatyka i wyjaśnione krok po kroku jej zasady. Nie zastanawiaj się dłużej, bo taka okazja na szybką naukę języka może się już nie zdarzyć. Zmień własne życie i zwiększ kwalifikacje. Już teraz zakup nasz ebook i odkrywaj tajniki języka angielskiego nie ruszając się z domu, a Czasy angielski to temat, który musisz poznać.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyplagiat »

  Na stronie pobierzesz program antyplagiat który umożliwia sprawdzanie prac dyplomowych, prac szkolnych, tekstów artykułów,
  oraz wszystkich innych rodzaji wypracowań.
  Z programu antyplagiat może skorzystać każda osoba nie tylko nauczyciele lecz także uczniowie i studenci.
  Wejdź na stronę i pobierz program antyplagiat sprawdzający plagiat

  system plagiat sprawdza :
  prace naukowe
  prace dyplomowe,
  prace licencjackie,
  prace zaliczeniowe,
  prace maturalne,
  biznes plany,
  rozprawki,
  wypracowania,
  streszczenia,
  oraz inne materiały
  program antyplagiat jest bardzo ceniony wśród studentów a to ze względu na jego bezpieczeństwo, po wrzuceniu do niego pracy nie staje ona się plagiatem.
  Program anty plagiat potrafi znaleźć splagiatowane zdania które podkreśli ci na czerwono oraz potrafi rozpoznać zwykłe cytaty które zaznacza na zielono.
  Gdy piszesz swoją pracę dyplomową i korzystasz czasami z interentu, warto sprawdzic czy któreś z zawartych zdań w pracy nie są splagiatowane
  do tego właśnie służy System antyplagiatowy którym możesz sprawdzać dowolną ilość prac
  Wejdź na stronę i pobierz Antyplagiat

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę, ebook? Wydawnictwo Witanet »

  Jak wydać książkę lub ebook? To pytanie zadaje sobie większość początkujących pisarzy, którzy stają przed dylematem czy warto poświęcić się pisaniu czy jest to droga zmierzająca donikąd. Wydanie książki może być nagrodą za poświęcony czas. Jak znaleźć wydawcę książki? Jeżeli szukasz wydawcy, to być może warto zwrócić uwagę na Wydawnictwo Witanet.
  Działamy na rynku od 3 lat, dlatego nadal jesteśmy pełni energii i głodni nowych wyzwań. Dynamiczny zespół kreatywnych pracowników sprawia, że każde zgłoszenie traktujemy z pełną powagą. Pomimo silnej konkurencji na rynku jesteśmy widoczni i rozwijamy nasze wydawnictwo.

  Przebieg współpracy z autorem rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Następnie ustalane są szczegóły związane
  z kwestiami technicznymi takimi jak wielkość nakładu
  czy parametry książki oraz okładki. Po ustaleniu tych
  szczegółów następuje podpisanie umowy uwzględniającej wcześniejsze zapisy. Po przesłaniu gotowego tekstu przez autora przejmujemy pałeczkę i rozpoczynamy ciężką pracę. Wydawnictwo przygotowuje tekst do druku z uwzględnieniem korekty tekstu, składu i łamania oraz projektu
  okładki. Po tym możliwe jest rozpoczęcie procesu druku, a następnie rozpoczyna się dystrybucja. Na tym etapie książki
  trafiają na półki księgarń. Dzięki współpracy z kilkoma
  dystrybutorami książek umożliwiamy autorowi dotarcie ze swoją książką czy e-bookiem nawet do kilkuset księgarń stacjonarnych oraz internetowych działających na terenie całego kraju.

  Data dodania: 25 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Niezwykłe legendy - Lech Czech i Rus, Złota Kaczka, Hejnał Mariacki »

  Legendy polskie to setki opowieści z każdego województwa Polski. Aby spisać wszystkie legendy uruchomiliśmy serwis PolskaTradycja.pl. Legendy polskie to kompendium wielu ciekawych baśni i opowiadań.. Legendy uczą nas egzystencje w społeczności którą jest państwo oraz miłości do polskiej kultury i tradycji. Polacy znają wiele interesujących legend, przede wszystkim upodobali sobie legendy warszawskie takie jak, legenda o Bazyliszku czy legenda o złotej kaczce.Dbaj o to aby legendy nigdy nie straciły swojej wartości.

  Data dodania: 11 09 2013 · szczegóły wpisu »

Ebooki - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki