• kulki szklane w dobrej cenie
 • wysokiej jakości blok polerski hurt
 • czasnaegzaminy.pl
 • Sól tabletkowana warmińsko-mazurskie - mk94.pl
 • egzaminbudowlany24.pl
 • zwalczanie szkodników Olsztyn
 • Rehabilitacja Neurologiczna Bydgoszcz
 • Głowice do drukarek - lagraf.com.pl
 • proces tworzenia www
 • wysokiej klasy sofy Kraków

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj


Angielski Online

REKLAMA GOOGLE


pisma dla lektorów angielskiego

pisma dla lektorów angielskiego The Teacher to profesjonalne czasopismo dla anglistów nagrodzone renomowaną nagrodą European Language Label. Wydawnictwo stanowi rewelacyjne źródło wiedzy dla polskich nauczycieli języka angielskiego i obfituje w praktyczne treści, które umożliwiają wzbogacenie warsztatu metodycznego. Czasopismo podzielone jest na sekcje, dotyczące różnorakich specjalistycznych zagadnień, co pozwala poszerzać wiedzę w wybranych obszarach w językowych. Prócz tego zawiera ono działy redagowane specjalnie na potrzeby rynku polskiego, np. dotyczące matury. Magazyn dla anglistów The Teacher zawiera także praktyczne materiały dydaktyczne, gotowe do bezpośredniego użycia na lekcjach. Zakupu pisma można dokonać online na stronie internetowej. Możliwy jest zakup pojedynczych egzemplarzy i prenumerata na cały rok. W sklepie oferowane są również numery archiwalne.

Szczegóły strony teacher.pl:

Podlinkuj stronę teacher.pl:

pisma dla lektorów angielskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca w Policji »

  Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w służbach państwowych, musi wykonać szereg zadań, aby mieć szansę dostać pracę. Przede wszystkim musi mieć co najmniej średnie wykształcenie, i posiadać przyznaną kategorię wojskową. Jeśli dla kogoś praca w policji jest priorytetem, pamiętać musi o tym, aby prowadzić sportowy tryb życia. Żeby przejść poszczególne etapy rekrutacji, należy wykazać się nie tylko pod względem posiadanej wiedzy ale i wykazać się sprawnością fizyczną. Do wykonania jest zadanie. Należy jak najszybciej przebiec specjalnie przygotowany tor przeszkód. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, niech dobrze się przygotuje do tego wyzwania.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji »

  Testy w życiu każdego człowieka to rzecz bardzo istotna i ważna. Jeśli przygotowywałeś się kiedyś do jakiegoś poważnego egzaminu, to z pewnością wiesz ile wymaga to czasu i poświęceń. Testy do policji, to wysoko standaryzowane testy, które mają na celu pokazać, czy dana osoba nadaję się na stanowisko funkcjonariusza. Na stronie odpowiedzi.com.pl, znajdziesz nie tylko testy, ale także gotowe odpowiedzi, które pomogą Ci przygotować się do tego, jakże ważnego życiowego egzaminu. Na stronie znajdziesz również testy, wraz z odpowiedziami do innych zawodów. Testy na taksówkarza, testy na ochroniarza i inne.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • serwis miasta Pińczów »

  Pierwszy, niezależny portal Pińczowa. To tutaj masz możliwość śledzenia na bieżąco, różnych wydarzeń. Wideorelacje z uroczystości, lokalnych imprez, spotkań rady miasta, zawodów sportowych. Już nic nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. Wejdź na stronę Piczow.tv.pl i bierz udział w życiu miasta. Chcesz skomentować decyzję lokalnych polityków? Pochwalić lokalnego sportowca, lub działacza? Masz taką możliwość dzięki lokalnemu forum. Poznawaj lepiej mieszkańców Pińczowa, spędzaj tutaj swój codzienny czas i bądź zawsze dobrze poinformowany.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie, pozycjonowanie, cms'y »

  Blog zapalonego programisty. Strona poświęcona tworzeniu stron internetowych w takich technologiach jak PHP, MySQL, JavaScript czy Zend Framework. Tworzenia aplikacji webowych, pozycjonowania oraz systemy CMS.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz »

  Uczysz się języków lub czytasz tekst w języku obcym i nie rozumiesz jakichś słów? Zaglądnij na tą stronę i sprawdź interesujący Cię słownik angielski, niemiecki czy francuski. Serwis jest bardzo przydatny w pracy tłumacza lub w nauce. Chcesz napisać artykuł po niemiecku i nie znasz jakiegoś słowa? Tłumacz pomoże Ci szybko znaleźć znaczenia danego słowa razem z wyrażeniami, które się z nim wiążą. Czytasz książkę po francusku i nie rozumiesz jakiegoś słowa? Znajdź jego znaczenie i odmiany.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik »

  Szukasz znaczenia jakiegoś słowa? Potrzebujesz znaleźć szybko wyjaśnienie nurtującego Cię hasła? Słownik synonimów ułatwi Ci napisanie listu.  U nas znajdziesz wszystkie hasła ze słowników encyklopedycznych, a także z dziedziny geografii, biologii, fizyki, historii, informatyki, a nawet edukacji obywatelskiej i seksu. Możesz także znaleźć znaczenie swojego imienia, a także poznać bardzo zawiłą gwarę uczniowską. To wszystko możesz znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Warszawa »

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego tłumacza, pisemnego, ustnego, przysięgłego - musisz odwiedzić naszą stronę albo biuro. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, zatrudniamy jedynie dobrze wykształconych, odpowiednio wykwalifikowanych oraz doświadczonych profesjonalistów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych tłumaczeń. Aby dowiedzieć się o nas więcej oraz zapoznać ze szczegółami naszej oferty wystarczy wejść na naszą stronę na której są wszystkie informacje. Zapraszamy serdecznie również do kontaktu z nami telefonicznie. przyjmujemy od poniedziałku do soboty zainteresowanych współpracą z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, których będą Państwo potrzebowali. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu będą Państwo usatysfakcjonowani z naszych
  usług, które są prowadzone zawsze starannie. Nasze prace wykonujemy zawsze szybko i terminowo. Posiadamy liczne grono usatysfakcjonowanych klientów, dzięki którym mamy pewność że nasza praca i starania są docenione. Zadzwoń już dziś. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W naszej ofercie serwisu edukacyjnego jest także wsparcie w przygotowywaniuprzykładów rozpraw naukowych. Pod tym pojęciem rozumiemy praktyczne wsparcie przez mentora, któremu przydzielone zostało dane zlecenie. Nie trudnimy się przeredagowywaniem istniejących już tekstów, lecz na potrzeby naszego zleceniodawcy tworzymy po prostu od nowa. Piszemy wzorce zgodnie z wymogami prac naukowych. Przygotowujemy teksty będące przykładami opracowań naukowych, które mogą posłużyć innym jako wzór w przygotowaniu ich prac dyplomowych. Pomagamy w napisaniu planu pracy. Nasza oferta, jeśli chodzi o pisanie prac jest bardzo szeroka. Trudnimy się również pozyskiwaniem materiałów potrzebnych do opracowania tekstu oraz podejmujemy się poprawy merytorycznej i językowej. Nasze mocne strony to fachowość i terminowość. Z Klientem pozostajemy w kontakcie przez cały czas, czyli od chwili przyjęcia zlecenia do realizacji, aż po ostatnią korektę tekstu. Nasza pomoc dotyczy głównie dokumentów w języku polskim i niemieckim. Istotne są także różnorodne naukowe dyscypliny, w których specjalizują się nasi redaktorzy i którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w danej dziedzinie. Tłumaczenie niemiecki to także nasza specjalność. Dokonujemy bowiem przekładu najrozmaitszych tekstów.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski »

  Angielski jest używany prawie na całym świecie. Posługuje się nim duża liczba osób, a więc to właśnie w tym języku porozumiemy się na lotnisku czy hotelowej recepcji. Komfort wakacji spędzanych po za ojczyzną ze znajomością angielskiego niezaprzeczalnie rośnie. Dobrze jest w lokalu samodzielnie złożyć zamówienie, bezproblemowo zrobić zakupy w sklepie, a gdy musimy dotrzeć w dane miejsce ? po prostu zapytać o drogę. Przy braku efektywnej komunikacji wakacje po za ojczyzną nie będą zbytnio przyjemne poza furtką ośrodka wypoczynkowego.

  Nie ma chyba wątpliwości iż warto uczyć się angielskiego jak również innych języków. Pytanie brzmi jednak w jaki sposób się uczyć i jaką szkołę wybrać? Niestety państwowy system szkolnictwa pod względem nauczania języków jest krótko mówiąc ?niedoskonały?. Zajęcia w szkole prowadzone są całkowicie nieskuteczną metodą pokładającą główny nacisk na gramatykę, a jednocześnie jest ich niewiele w stosunku do sporego materiału i osób uczestniczących w zajęciach. Gdy mamy wyłącznie niewielkie braki często mogą stać się pomocne zwyczajne korepetycje, jednak jeśli zdajemy sobie sprawę, że nauka takimi metodami nie idzie nam za dobrze sprawdzonym sposobem będzie zapisanie się na kurs z problematycznego dla nas języka. Szkół oferujących kursy w tym zakresie jest sporo, w większych miastach wybór jest niemalże spory, w małych miasteczkach niestety bardzo często można odczuć brak większego wyboru, jednak zdarzają się wyjątki.

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Szanowni Rodzice! Jeżeli mieszkacie daleko od logopedy, np. za granicą Polski lub macie utrudniony dostęp do logopedy, serdecznie Was zapraszam do skorzystania z usług logopedy przez internet. Terapia z logopedą odbywa się online z wykorzystaniem komunikatora internetowego Skype. Terapia online jest równie skuteczna jak zajęcia tradycyjne, odbywające się stacjonarnie w gabinecie logopedy. Metodą online prowadzę korektę popularnych wad wymowy, np. seplenienia, jąkania czy rotacyzmu. Zajmuję si również leczeniem dysleksji i profilaktyką dzieci zagrożonych dysleksją. Przez Skype prowadzę terapię autyzmu oraz innych zaburzeń układu nerwowego, np. autyzmu, zespołu Downa oraz zespołu Aspergera. Prowadzę terapię dzieci niemówiących oraz z opóźnionym rozwojem mowy, jak również dzieci z niedosłuchem.

  Data dodania: 12 11 2016 · szczegóły wpisu »