• Ministerstwo Gadżetów
 • nowoscikolczyki.pl
 • blaszaneniemcy.pl
 • yerba mate rio negro
 • mamynaszyjniki.pl
 • szafauprawowa.pl
 • gdziegarazniemcy.pl
 • projektowanie stron www
 • niemcy-garazeblaszane.pl
 • zadbajowarsztat.pl

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj


Angielski Online

REKLAMA GOOGLE


Programy Podkategoria: Programy

 • Darmowy program PIT 2019 - rozliczenie podatku »

  Coroczne rozliczenie podatku dochodowego i wypełnianie PIT 36, PIT 37, PIT 28, PIT O i pozostałych PIT 2019/ PIT 2020 to dla większości podatników przykry i czasochłonny obowiązek. Może się to odmienić, pod warunkiem, że zajrzymy do Internetu sięgniemy i sięgniemy po darmowy program PIT 2019 do sporządzania rocznych deklaracji podatkowych. Oprogramowanie jest uniwersalne i pozwala wypełnić wszystkie możliwe deklaracje PIT, a w tym PIT 37, PIT 28, PIT 36. Poza tym posiada opcję druku PIT, jak też przekazać je w systemie e-deklaracje bezpośrednio do Urzędu Skarbowego. Dzięki opcji PFR nie musimy wprowadzać naszych danych ręcznie np. kosztów, zaliczek, wpłaconych składek społecznych i zdrowotnych. Dzięki temu PITy 2019/ PITy 2020 jest możliwe wypełnić bardzo szybko i bez problemów.
  Aby zapłacić mniejszy podatek pamiętajmy o przysługujących nam ulgach i odliczeniach: o możliwości rozliczenia się z dzieckiem (dla samotnej mamy lub taty), czy ze współmałżonkiem. Należy tu jeszcze wspomnieć o uldze za korzystanie z Internetu, czy rehabilitacyjnej. Pamiętajmy również o odliczeniach w przypadku gdy mamy dzieci oraz z tytułu przekazania darowizny. Darmowy program PIT 2019 FORMAT sprawdza i ogranicza wpisywane przez nas kwoty do wysokości możliwych odpisów i wylicza podatek.
  Wypełniając swój roczny PIT 2019/ PIT 2020 nie zapomnijmy podarować 1 % podatku dla OPP. Na naszą pomoc czekają organizacje pożytku publicznego (fundacje, stowarzyszenia) zajmujące się np. rozwojem dzieci. Pobierzmy więc darmowy program PIT 2019 lub bezpośrednio rozliczmy z jego pomocą nasze PITy 2020 online.

  Data dodania: 09 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2014 - jak rozliczyć? »

  Często wykazujemy bardzo sceptyczny stosunek do rozliczania podatku uważając, iż wypełniając pity 2014/ pity 2015 marnujemy jedynie nasz czas. Ciężko się jednak dziwić skoro wielu podatników, dokładne wyliczenia w odpowiednich rubrykach, doprowadzają do szału. W związku z tym, opracowano programy łatwo dostępne przez Internet, które w znacznym stopniu mogą nam pomóc w poradzeniu sobie z obowiązkiem sporządzania pit 2014 /pit 2015.
  Jeżeli zdecydujemy się na ich wykorzystanie, możemy być pewni, że stres będzie o wiele mniejszy, a wypełnienie takiego rozliczenia pit 37, pit 36, pit 28 i innych zajmie nam krótką chwilę.
  Zapoznając się z różnymi ofertami, które bez problemu można znaleźć obecnie w sieci warto zwrócić większą uwagę na program Pit Format, ponieważ wykorzystując to oprogramowanie pity 2014 / pity 2015, które musimy sporządzić przestaną być naszą zmorą. Niezwykle ważne dla wielu osób jest to, iż jest on bezpłatny, a używać go można zarówno poprzez Internet, jak i instalując go na naszym komputerze. To również pity online. Każda z tych opcji jest bardzo wygodna i posiada wiele zalet, więc to co wybierzemy jest zależne tylko od naszych preferencji.
  Ten program pit 2014 umożliwia sporządzić wszystkie możliwe pity 2014 / pity 2015 (w tym najpopularniejsze pit 37, pit 36, pit 36L, pit 28, pit O). Oczywiście poza samymi pitami, udostępniono w nim także wszystkie najważniejsze załączniki.
  Ogromnym ułatwieniem dla podatników wykorzystujących ten program pit 2014 jest możliwość złożenia naszego rozliczenia w postaci e-deklaracji, przez co ominą nas nierzadko potężne kolejki w Urzędzie Skarbowym. Po elektronicznym wysłaniu pit 2014 otrzymujemy tzw. UPO, czyli urzędowe poświadczenie odbioru, które jest potwierdzeniem złożenia pit elektronicznie.
  Dla tych podatników, którzy preferują jednak tradycyjne rozwiązania, nasz formularz będzie zapisany w formacie pdf albo natychmiast wydrukowany.

  Data dodania: 06 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program mała księgowość SKP »

  Nie wszystkie firmy muszą zatrudniać księgowego. Niewielkie działalności gospodarcze np. jednoosobowe charakteryzuje tzw. mała księgowość. Księgi można prowadzić samemu ale trzeba spełniać niektóre warunki, m.in. wielkość dochodu z działalności. Z małą księgowością spotykamy się wtedy, kiedy firma rozlicza się na podstawie księgi przychodów i rozchodów (kpir) lub tzw. ryczałtu ewidencjonowanego. W tych dwóch przypadkach mamy nieco ułatwioną sprawę ale prowadząc księgi trzeba znać się na rachunkowości. Dla działalności rozliczających się na podstawie KPIR lub Ryczałtu został stworzony specjalny program ułatwiający naszą pracę.
  Mała księgowość prowadzona przez komputer z użyciem programu SKP Super Księga Podatkowa jest prosta i bardzo przyjemna. To wiele bardzo pomocnych modułów ułatwiających rachunkowość małej firmy.
  Tak jak mówię, program mała księgowość SKP jest przeznaczona dla małych firm. Mogą z niej korzystać też trochę większe firmy (określane mianem średnich firm) ale również biura rachunkowe. Program powstał specjalnie z myślą o tych jednostkach. Przechodząc do zalet narzędzia to warto na początku wspomnieć, iż program posiada wiele przydatnych funkcji i modułów. Cały system jest prosty w obsłudze i nie wymaga dużej wiedzy i umiejętności. Korzystając z programu możemy być pewni, że robimy to w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.
  Dlaczego o tym przypominam ? Otóż wiele dostępnych na rynku programów jest przestarzałe i nieaktualne. Musimy wiedzieć o tym, że przepisy ulegają zmianom praktycznie w każdym roku. Program Super Księga Podatkowa SKP dla małych i średnich firm jest stale aktualizowany i zgodny ze wszystkimi standardami więc bezpiecznie możemy na nim pracować.

  Data dodania: 26 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne prezenty na Dzień Dziecka - gry »

  Kiedy nadchodzi czerwiec niezwykle często zastanawiamy się jak zdobyć oryginalne prezenty na Dzień Dziecka. Kiedy bardzo mocno kochamy nasze dziecko pragniemy ofiarować mu naprawdę wszystko co najlepsze, a więc podarki, które to sprawią mu dużą radość oraz będą przydatne.
  Bardzo polecamy kupowanie swoim dzieciom upominków zapewniających prawidłowy rozwój ich umysłu. Zawsze gry edukacyjne to doskonałe prezenty na Dzień dziecka. Przykładem tu są programy i gry edukacyjne Akademia Umysłu. Poszerzają one wiedzę o otaczającym świecie i uczą ważnych postępowań społecznych. Dzisiejsze zabawy edukacyjne naprawdę nie są szare. Producenci troszczą się, by polecane przez nich zestawy były wciągające. Nowoczesne gry edukacyjne to w pierwszej kolejności zachwycająca grafika, interesująca fabuła i naprawdę proste zasady gry. Z racji tego też po gry i zabawy edukacyjne sięgają rodzice, którzy wychowują dzieci w bardzo różnym wieku. Gry edukacyjne Akademii Umysłu cieszą się dużą popularnością, stąd też wielu rodziców skorzystało już z tej oferty.
  Rodzice wiedzą, że dobra zabawa edukacyjna zapewni dziecku prawidłowy rozwój oraz poszerzy jego wiedzę na temat świata. Kupuj ciekawe gry edukacyjne takie jak Akademia Umysłu przez Internet wyszukasz je w naprawdę bardzo dobrej cenie. Są tu gry dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym jak również dla młodzieży. To wymarzone i oryginalne prezenty na Dzień Dziecka.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program książka przychodów i rozchodów SKP »

  Pomimo, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej miało stawać się coraz łatwiejsze to jednak nadal biznesmeni muszą się zmagać z wieloma utrudnieniami zwłaszcza w dziedzinie księgowości. Idzie przede wszystkim o kwestie natury formalnej. Liczba wszelkiego rodzaju dokumentów, które musimy wypełniać co miesiąc bywa niemałym utrudnieniem. Dlatego każda firma, która zamierza się rozwijać i nade wszystko działać zgodnie z obowiązującymi przepisami musi zlecić prowadzenie księgowości do biura rachunkowego lub nabyć odpowiedni program książka przychodów i rozchodów.
  Nie wszyscy może zdają sobie z tego sprawę, lecz teraz osoby zajmujące się księgowością mogą liczyć na dużą znaczną pomoc w przygotowywaniu dokumentacji, właśnie dzięki specjalnym aplikacjo. Ogromna liczba profesjonalistów uważa, że program książka przychodów i rozchodów SKP jest najlepszym aktualnie takiego typu narzędziem. To program dla biur rachunkowych jak i firm. Warto się nim zainteresować odrobinę bliżej oraz zaznajomić się z wszystkimi jego funkcjami, które z pewnością ułatwiają zadania księgowych w każdego rodzaju przedsiębiorstwie.
  Nie jest tak naprawdę ważne czy interesuje nas kpir program książka przychodów i rozchodów czy może jednak ryczałt ewidencyjny, bo Super Księga Podatkowa pracuje na obydwóch tych formach opodatkowania. To łatwa mała księgowość, dzięki temu możemy znacznie prościej wyliczać zaliczki na podatek dochodowy. Ten program do księgowości posiada także wiele innych użytecznych funkcji, które na pewno będą wykorzystane przez każdego użytkownika. A warto wiedzieć, iż płacimy tylko za te moduły, jakie chcemy wykorzystać w naszej pracy.

  Data dodania: 24 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • MS Excel - Szkolenia i Wdrożenia IT »

  Szkolenie Excel to kurs komputerowy, na który najczęściej decydują się osoby, które pracują bądź używają programu MS Office. Większości firm, korporacji korzystają z Excela w celu tworzenia zestawień, raportów czy choćby analiz. Kurs ten ma na celu usprawnienie ich pracy, sprawienie że będzie ona przyjemniejsza i staną się wydajniejsi. Na kurs Excel przychodzą uczestnicy w przeróżnym wieku i zajmujący różne stanowiska w firmach. W związku z tym, oprócz szkoleń takich jak kurs Excel podstawowy, kurs Excel średniozaawnasowany, kurs Excel zaawansowany proponujemy szkolenia takie jak Excel w logistyce, Excel w księgowości, Excel w sprzedaży, Excel w administracji. Programy tego typu dostosowane są do potrzeb danej branży. Jeżeli powyższe szkolenia to nadal mało dla zaawansowanego użytkownika Excela to proponujemy Excel VBA.

  Data dodania: 29 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Konspekt lekcji uwzględniający korzystanie z programów »

  Ze względu na to, iż teraz dzieci mają dostęp do komputerów, szkoły także rozszerzają program. Nierzadko można odnotować, że coraz częściej konspekt lekcji uwzględnia korzystanie z różnych pomocy takich jak programy edukacyjne czy systemy multimedialne. W ten sposób dzieci nie tylko szybciej mogą przysposobić sobie większą partię materiału, ale najważniejsze jest to, że takie zajęcia są ciekawsze. Dzięki programom edukacyjnym Akademii Umysłu EDU dzieci podczas ćwiczeń rozwijają swoją pamięć, koncentrację uwagi czy szybkie czytanie, co w konsekwencji gwarantuje szybszą naukę. W pakietach multimedialnych wspomnianej Akademii Umysłu EDU zamieszczony jest również gotowy konspekt lekcji uwzględniający korzystanie z programów edukacyjnych
  Takie aplikacje stwarzają też więcej możliwości nauczycielom, którzy mają szansę poporcjować godzinę lekcyjną tak, by przez każde 15 minut uczniowie mogli zajmować się czymś innym. Będzie można dostrzec, że za ich pośrednictwem uczenie jest łatwiejsze, a zarazem znacznie bardziej interesujące. Dzięki programom edukacyjnym można przedstawić rozległy zakres wiedzy za pomocą wykresu, czy grafiki, co pozwoli znacznie szybciej przysposobić sobie obszar materiału. Wystarczy systematycznie wertować przećwiczone obrazy i treści oraz parę razy wykonać je indywidualnie. Walorem oprogramowania interakcyjnych jest to, iż dzięki nim każdy uczeń ma szansę dostać treść przerobionego materiału zarówno w postaci papierowej, jak także i dostępnej na urządzenie mobilne.
  Obecnie więc konspekt lekcji w znacznym stopniu odróżnia się od tego, jaki funkcjonował jeszcze kilkanaście lat wcześniej. Coraz więcej także powstaje instytucji na rynku, jakie proponują programy edukacyjne, co też jest korzystną informacją. Im więcej jest tych przedsiębiorstw oraz propozycji, tym szybciej uczniowie mogą uczyć się o wiele bardziej efektywnie i osiągać lepsze oceny w nauce.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Łatwe rozliczenie pit 37 – pity 2019 »

  Okres wypełniania deklaracji podatkowych pit 2019 jak na przykład pit 37 - to nie dla każdego ulubiony moment w roku. Wówczas należy poświęcić swój wolny czas na wyliczenie zeznania pit 2019/pit 2020. Naturalnie wydaje się to dość proste, lecz zapewne już niejedna osoba przekonała się jak dużo problemów może z tego wynikać. Często nawet rozliczenie pit 37 może okazać się skomplikowane, gdy będziemy chcieli cokolwiek odliczyć, a jeżeli nie orientujemy się w tym dość dobrze, takie wyliczenia mogą nas bardzo zezłościć.
  W związku z tym, dobrze jest skorzystać z pomocy, którą może być znajoma księgowa, ale także dobrej jakości program komputerowy do sporządzania pit. Wystarczy zwrócić uwagę chociażby na darmowy program do PIT 2019 Format https://www. pit-format. pl/pit-37, aby stwierdzić, iż sporządzanie takiego formularza jest w stanie przebiec o wiele szybciej oraz łatwiej. Sporo pomocnych opcji pozwala choćby całkowitemu amatorowi, w niedługim czasie opanować tą sztukę. Używając takiego oprogramowania będziemy w stanie przeprowadzić zarówno rozliczenie pit 37 jak i innych deklaracji pit 2019.
  Po zakończeniu można z kolei od razu wydrukować naszą deklarację albo przesłać pity 2019/pity 2020 do urzędu przez Internet.
  Żeby używać ten darmowy program PIT Format wcale nie musimy mieć szczególnie dużych zdolności w kwestii posługiwania się komputerem. Stworzono go w taki sposób aby również osoby nie mające na co dzień do czynienia z takim sprzętem mogły sobie poradzić. Intuicyjna obsług jest w tymże niezwykle przydatna, a to iż program sam automatycznie się aktualizuje gwarantuje, że nasze pity są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego. Mnóstwo ludzi docenia również fakt, iż program pit 2019 we wszystkich polach, na które klikamy, wyświetla nam podpowiedzi, a także ciągle kontroluje poprawność wpisywanych przez nas kwot. Z nim nasze roczne rozliczenie pit 37 i pozostałych pit 2019 jest łatwe.

  Data dodania: 09 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki Fiskalne, Wagi Sklepowe POS, Oprogramowanie - Białystok »

  Od 2002 r. specjalizujemy się w sprzedaży i fiskalizacji, instalacji, serwisie, naprawie, montażu oraz szkoleniach w zakresie: Mobilnych kas fiskalnych z kopią elektroniczną, Drukarrek fiskalnych z kopią elektroniczną i aptecznych, Wag kontrolnych, Wag kalkulacyjnych z drukarką, etykietujących, handlowych, sklepowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, krótkie terminy realizacji zleceń oraz atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy. Oferujemy sprzęt firm: Posnet, Elzav, Novitus, Innova, Sharp, Farex, Emar, Datecs, Elcom, Asseco, WA-PRO, Insert, Foodstoft, Softech, Symplex, Gastro, Comarch i inne. Oferujemy oprogramowanie do prowadzenia działalności: sprzedaż i magazyn, kadry i księgowość, sprzedażowe, do fakturowania, programy do gastronomii, kadrowo-płacowe, do biur rachunkowych, hotelarskie, biur podatkowych.

  Data dodania: 25 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Firma IT w Poznaniu. »

  Nasza spółka działa w branży IT od kilkunastu lat. Dostarczamy fachową kompleksowe usługi informatyczne. Outsourcing obejmuje zagwaratnowanie bezpieczeństwa systemom oraz dodatkowo aplikacjom IT. Wykwalfikowana kadra pracowników posiada odpowiednie kompetencje, dzięki którym jesteśmy w stanie rozwiązać właściwie każdy Wasz problem. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jak również ludzi prywanych. Nasza firma posiada rozległe praktykę w biznesie dlatego z całą pewnością warto nam zaufać. Wszelkie dylematy rozwiązujemy w maksymalnie jak najkrótszym czasie dzięki czemu są Państwo w stanie szybko i łatwo usunąć wszystkie ewentualne awarie. Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z zaprezentowanym na mojej witrynie internetowej WWW wachlarzem usług. Zapewnimy Ci zaawansowane usługi z zakresu IT.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.bawi.com.pl - grawerowanie laserem Białystok »

  Nasza firma jest jednym z najbardziej znanych przedsiębiorstw z zakresu branży biurowo-serwisowej. Na rynku rozpoczęliśmy naszą funkcjonowanie w 1991 roku. Przeszło 25 lat naszego doświadczenia jest doskonałym świadectwem naszych umiejętności. Obecnie nasze usługo możemy zaoferować zarówno dla urzędów jak a oprócz tego osób prywatnych. Nasza oferta jest bardzo bogata a oprócz tego obejmuje w tym także takie towary i również usługi jak okładka dokumentów, organizacja a także archiwizacja, sprzedaż przyborów do pisania lub różnego rodzaju urządzenia biurowe. Najważniejszą rzeczą dla nas jest najwyższa jakość usług a także produktów. To jest nasz priorytet i gwarantujemy, że pod tym kątem pod żadnym pozorem nikogo nie zawiedziemy. Z tej racji kooperacja z naszą firmą jest bardzo dla każdego zawsze bardzo udana. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna Bydgoszcz »

  Jesteśmy spółką, która dysponuje przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Aktualnie nasza oferta obejmuje wsparcie, produkcje, sprzedaż oprogramowania a także serwis urządzeń komputerowego. Dzisiaj specjalizujemy się w obsłudze Służby Zdrowia. świadczymy usługi kompleksowo jednostki od dostarczania komputerów po wyspecjalizowane oprogramowanie. Dostarczamy m.in. multum różnych rozwiązań naszego autorstwa takich jak struktura płacowo-kadrowy, finansowo-księgowy, uporządkowanie obsługi przychodni „Chory” oraz dodatkowo mnóstwo innych systemów. Jesteśmy przeświadczeni, że każdy kto zaufa naszej firmie będzie całkowicie zadowolony. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszej spółki jeżeli szukasz specjalistycznego podejścia do tematu. A dodatkowo pracujemy jako współpracownik korporacji Comarch. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 23 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczne odzyskiwanie utraconych danych Trójmiasto »

  Informatyka to nasza pasja. I to właśnie nią pragniemy się dzielić. Znając nienagannie potencjał, jaki w niej jest, realizujemy usługi, które pozwalają naszym klientom czerpać z jej możliwości. Tym, którzy chcą za pośrednictwem internetu realizować swoje usługi, czy sprzedawane artykuły, proponujemy profesjonalne strony www. Tym, którzy {utracili|stracili| wartościowe dane, polecamy ich odzyskiwanie. A tym, którym zepsuł się komputer, proponujemy serwis laptopów. W dodatku, jeśli macie Państwo jakiekolwiek potrzeby związane z usługami informatycznymi, w naszej ofercie znajdziecie na nie odpowiedź. A o ile tylko będzie taka sposobność, do pracy przystąpimy natychmiast, w systemie współpracy zdalnej. Nasze doświadczenie oraz zaplecze są przeciwnie zaś gwarancją, że zlecone zadania wykonamy szybko, sprawnie i również w pełni profesjonalnie.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Program Rachmistrz księgowość Szczecin »

  Program Rachmistrz to produkt wrocławskiego producenta oprogramowania dla firm- Insert. Oprogramowanie posiada kilka zalet dzięki, którym jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań do księgowości w Polsce. Jest na tyle popularne, że również zajęcia dla studentów prowadzone są w oparciu o ten program. Insert jest również producentem innych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw - jak chociażby programu do sprzedaży Subiekt, czy programu do pełnej księgowości Rewizor. Nasza firma dodatkowo umożliwia pracę na wskazanym oprogramowanie w chmurze internetowej. Świadczymy serwis oraz wdrożenie programów firmy InsERT zarówno w linii GT oraz nexo. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego po więcej informacji oraz zakup idealnego rozwiązania do prowadzenia swojego biznesu. Rachmistrz, rewizor, Subiekt i Gratyfikant to tylko część propozycji.

  Data dodania: 11 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • DHL Magento »

  Magento to oprogramowanie, które umożliwia utworzenie sklepu internetowego. Posiada wiele funkcji, które wspomagają prowadzenie biznesu w sieci. Dla Magento istnieje wiele modułów, jak na przykład: Flag Store Switcher, Birthday Coupon, Agreemants czy DHL. Dla prawidłowego działania własnego sklepu internetowo kluczową rolę ma przesyłka. Moduł DHL Magento służy właśnie temu, aby przesyłka sprzedanych towarów była prosta i szybka, a ponadto w niskiej cenie. Dla wygody naszej oraz naszych klientów moduł DHL posiada wiele funkcjonalności, są to: Doręczenie w godzinach 18-22, doręczenie w sobotę, opłata za pobraniem, ubezpieczanie przesyłki, zwrot potwierdzonych dokumentów, potwierdzenie doręczenia, odbiór własny, informacje przed doręczeniem. Wybierając moduł DHL na początku powinno się skonfigurować formę dostawy. W dalszej kolejności należy ustalić cennik dla poszczególnych zakresów wag koszyka. Umożliwia to klientom zaprezentowanie ceny dostawy dla wagi produktów, jakie maja w koszyku. Moduł DHL to szeroka funkcjonalność. Moduł umożliwia między innymi ustalenie własnego zakresu cen, określenie własnych nazw dla form wysyłki, wybór typu usługi przewozowej, wybór usług dodatkowych, ustalanie kolejności, w jakiej dostawy mają się pojawiać w sklepie, konfiguracja stawek cenowych, wybór daty nadania przesyłki, dodatkowy komentarz do wydruku na liście przewozowym, wybór typu przesyłki, ustalenia wymiarów i wagi paczek.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalny serwis zasilaczy ups »

  Sprawne systemy zasilania awaryjnego, są szalenie ważne zwłaszcza w epoce komputeryzacji. Nieoczekiwana awaria systemu może przynieść spore straty, o czym mogli się przekonać Ci mniej przezorni. Przedsiębiorstwo Comex działa na rynku już od przeszło 30 lat, zapewniając zatem solidność zasilania awaryjnego. Zasilacze ups znakomicie ochronią Twoją firmę przed zatrzymaniem linii produkcyjnej, czy utratą cennych danych. Systemy zasilania awaryjnego Comex, charakteryzują się wspaniałą opinią, nawet najbardziej wymagających klientów. Prawidłowo dobrane zasilacze są istotne do ochrony Twojej firmy. Na stronie naszej firmy, znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, a także dokładne opisy, jak i również działanie artykułu. Pod nr. kontaktowym uzyskasz też niezbędna pomoc w razie jakichkolwiek wątpliwości.

  Data dodania: 27 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne - Tarnów - Novitus, Elzab, Torell »

  W ofercie UNIDATA znajdziecie Państwo niezawodne kasy fiskalne, czytniki, drukarki fiskalne, wagi, kolektory danych, metkownice, komputery POS oraz kompleksowe systemy sprzedaży. Oferujemy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych na terenie powiatu Tarnowskiego i Dąbrowskiego W ofercie posiadamy urządzenia fiskalne firm: Novitus, Elzab, Torell, Aclas. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu systemów sprzedaży . Dokumenty do US. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy kasy fiskalne, które świetnie sprawdzają się w mobilnych i stacjonarnych punktach handlowych i usługowych. Posiadamy w sprzedaży urządzenia z papierową i elektroniczną kopią paragonu. Do każdej kasy fiskalnej oferujemu fiskalizację i przeszkolenie w obsłudze w cenie urządzenia. Najnowocześniejsze drukarki fiskalne z elektroniczną kopią paragonu dla do małych i średnich punktów handlowych. Dobieramy urządzenie do oprogramowania na którym Państwo pracują. Integrujemy stanowisko sprzedaży drukarka fiskalna, komputer, program sprzedaży.

  Data dodania: 02 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • pełna archiwizacja dokumentów »

  Okazuje się, że archiwizacja dokumentów wcale nie powinno być trudna, wystarczy zaznajomić się z programem specjalistycznym ELOoffice. Jest on dedykowany dla każdego przedsiębiorcy, który nie ma czasu ani nie potrafi zajmować się wytwarzaną dokumentacją, która bardzo narasta na co dzień. Dzięki ELOoffice praca z dokumentami może być łatwa oraz przyjemna, a mając wszelkie dokumenty pod ręką oszczędzamy swój czas a oprócz tego nerwy. Program oferowany jest w 12-miesięcznym abonamencie, którego całkowity koszt jest o wiele niższy niż zatrudnianie archiwisty, który będzie trzymał pieczę nad dokumentacją. ELOoffice jest łatwy w obsłudze oraz wcale wymaga kierunkowej wiedzy z zakresu zarządzania dokumentacją, co więcej pozwala na dokonywanie archiwizacji zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Racja za sprawą ELOoffice chronimy środowisko oszczędzając papier a także możemy mieć pewność, że nie zagubimy już żadnego dokumentu!

  Data dodania: 14 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Programowanie Mitutoyo »

  PSP CMM funkcjonuje na rynku od wielu lat. Kadrę firmy tworzą doświadczeni a oprócz tego wykwalifikowani pracownicy, dla których metrologia to nie tylko praca ale także pasja. Każde z zadań realizujemy fachowo a każdy kupujący jest traktowany indywidualnie. Oferujemy państwu programowanie maszyn: Zeiss bądź Wenzel u klienta czy też offline, szkolenia CMM a także metrologiczne obejmujące obsługę a także działanie maszyn a oprócz tego ich programowanie. Paramy się wykonywaniem pomiarów części albo metod manualnych i uczymy rysunku technicznego a także wymiarowania i tolerowania. Nasza firma zdobyła co niemiara certyfikatów m. in. Mitutoyo, Zeiss, Pro Nost i SGP. W razie konieczności jesteśmy w stanie dojechać do klienta. Mieścimy się we Wrocławiu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie.

  Data dodania: 28 02 2021 · szczegóły wpisu »

Programy - nowa strona:

Adres:

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy