• proces tworzenia www
 • wózek do sprzątania
 • Trawniki z rolki Szczecin
 • tworzenie stron www
 • Ministerstwo Gadżetów
 • usługi bhp i ppoż mazowieckie
 • projektowanie stron www
 • ścianki ażurowe
 • projektowanie stron www

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj

REKLAMA GOOGLE


Strony związane z hasłem 'kosmetyki naturalne dla salonów kosmetycznych':

 • Kosmetyki Naturalne dla Salonów Kosmetycznych i SPA »

  Firma WISE to znany producent eko kosmetyków dla gabinetów kosmetycznych i terapeutów w Szwecji. Od prawie dwóch dekad jesteśmy firmą wiodącą na rynku szwedzkim w zakresie promowania kosmetyki naturalnej i ekologicznego spojrzenia we wprowadzaniu zabiegów dla gabinetów kosmetycznych, kosmetyczek i salonów masażu. Nasze produkty odznaczają się wzorową jakością i doskonałymi parametrami, które doceniane są przez rzesze naszych zwolenników i profesjonalistów. W asortymencie kosmetyków naturalnych WISE znajdują się m.in. mleczka bez peg do twarzy, ekologiczne balsamy, a co więcej, niektóre z kosmetyków są dodatku wody i sztucznych wypełniaczy, oparte na naturalnych ekstraktach kremy i balsamy. Nasze kosmetyki są z dodatkiem olejków esencjonalnych, które pełnią rolę substancji konserwujących i zarazem nadaja kosmetykom właściwy aromat. Dzięki masażowi manualnemu skłądniki aktywne wprowadzane są w głąb skóry bez konieczności stosowania maszyn oraz urządzeń dzięki czemu klient ma sposobność doświadczyć jedynych w swoim rodzaju doznań zmysłowych. Pierwszorzędny Wynik na skórze jest gwarantowany dzięki wyśmienitemu przygotowaniu fachowemu zespołu wdrażającego zabiegi w salonie.
  Przyszłość należy do pionierów, a w tym wypadku postawienie na eko produkty w gabinecie urody jest czynnikiem gwarantującym sukces.
  Oprócz produktów profesjonalnych asortyment WISE obejmuje kosmetyki dla panów, oleje dla niemowląt. Kosmetyki nie zawierają PEG, sztucznych konserwantów, sztucznych kolorów, parabenów. Kosmetyki wypełnione zostały drogimi olejkami i wyciągami roślinnymi jak np. wosk pszczeli, olej słonecznikowy, olej osetowy, olejek eteryczny z lawendy i wiele innych.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »