• projektowanie stron www
 • projektowanie stron www
 • Ministerstwo Gadżetów
 • Meble na wymiar - Poznań - Konzeptmeble.pl
 • kurs prawa jazdy szczecin jazdy rawo pl
 • tworzenie stron www
 • MMonroe – sklep z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi

Promuj się w katalogu!

Zareklamuj swoją stronę w naszym nowoczesny katalogu stron online.
Zaletami naszego katalogu są: nowoczesny skrypt, innowacyjna szata graficzna. Do katalogu przyjmujemy wyłącznie wartościowe witryny żadnego spamu więc proszę zaoszczędź sobie i nam - nie dodawaj swojego zaplecza.

Promuj swoją stronę już dziś! I zwiększ liczbę użytkoników odwiedzających Twój serwis!dodaj


Angielski Online

REKLAMA GOOGLE


Technika Kategoria: Technika

Tutaj wstaw opis kategorii Technika

Technika - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • wciągniki ręczne »

  Carl Stahl to międzynarodowa firma zajmująca się wytwarzaniem a oprócz tego dystrybucją najlepszej klasy rozwiązań z dziedziny przemysłu a oprócz tego technologii. W propozycji firmy można wyszukać szereg produktów z różnych branż. Firma specjalizuje się w produkcji lin stalowych, sieci, liny stalowych, linek stalowych i również kół łańcuchowych, co czyni ją jednym z wiodących wytwórców w tej branży. Wszystkie produkty produkowane są zgodnie z najwyższymi normami jakości, co zapewnia ich niezawodność i długotrwałą niezmienność. W ofercie firmy można znaleźć również specjalistyczne sprzęt a oprócz tego przybory do przemysłu, takie jak noże, piły, ściernice, wciągarki czy łańcuchy. Carl Stahl proponuje także specjalistyczne rozwiązania dla przemysłu stoczniowego, w tym takie jak siatki ogrodzeniowe, linie holownicze oraz różnego rodzaju przybory do pracy w trudnych warunkach morskich. Firma posiada także linie produkcyjne dedykowane dla przemysłu spożywczego, gdzie bezpieczeństwo a także schludność są kluczowe. Wszystkie artykuły są dostępne w różnych rozmiarach a oprócz tego kolorach, by podołać indywidualnym potrzebom klientów. Carl Stahl posiada sporo oddziałów na całym świecie, w tym także w Polsce.

  Data dodania: 09 08 2023 · szczegóły wpisu »
 • sprzęt do inseminacji »

  Nasza firma proponuje niezwyczajnie bogate i popularne nasienie nasienie buhajów genomowych. Dostarczane przez nas nasienie jest w niezwyczajnie konkurencyjnych cenach, za sprawą czego krąg naszych klientów przez cały czas się powiększa. Jakość dostarczanego przez naszą firmę nasienia buhajów genomowych jest niespotykana, co umożliwia nam na nieustannie podnoszenie poziomu naszych usług a oprócz tego wskutek tego zdobywanie kolejnych rynków. Nasza firma posiada w dobrym stanie kolektyw doświadczonych pracowników o ogromnym doświadczeniu i rozległej wiedzy z zakresu nasienia buhajów, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdemu zainteresowanemu nabywcy udzielić niezbędnych informacji i również właściwego doradztwa w razie jakichkolwiek nieścisłości. Po więcej informacji zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 05 2022 · szczegóły wpisu »
 • Oryginalne izolatory sw4 »

  Na stronie online firmy izo-tech zaprezentowano wszechstronną propozycję firmy IZO-TECH obejmującą takie towary jak izolatory wsporcze, izolatory przepustowe, odlewy żywiczne, czy rury a oprócz tego profile szkłoepoksydowe. Każdy produkt został precyzyjnie opisany na stronie wraz z dołączonym zdjęciem a także specjalną prezentacją, którą można nabyć i wygodnie obejrzeć w programie PowerPoint. Przedsiębiorstwo IZO-TECH projektując optymalne rozwiązania dla swoich klientów, korzysta z doskonałej klasy materiałów a oprócz tego innowacyjnych technologii. Na stronie w sieci firmy izo-tech zamieszczono szczegółowe dane techniczne wielu oferowanych towarów. W razie zainteresowania ofertą firmy IZO-TECH wskazane jest skontaktować się z przedstawicielami firmy poprzez jasny formularz kontaktowy, który można znaleźć, klikając ikonę koperty

  Data dodania: 29 04 2022 · szczegóły wpisu »
 • Ciągniki kujawsko-pomorskie »

  Nasz serwis wykonuje konserwację oraz naprawę ciągników a oprócz tego innych maszyn rolniczych zgodnie z normami przyjętymi w fabrykach produkcyjnych. Przy tym używamy jedynie oryginalnych części zamiennych. Wszystkie prace są objęte długoterminową gwarancją. Województwo Kujawsko-Pomorskie. Serwis maszyn rolniczych. Nasza firma udziela gwarancji na wszystkie dostarczone urządzenia a także części zamienne do maszyn. Własne magazyny części zamiennych w każdym regionalnym przedsiębiorstwie pozwalają szybko wyeliminować kwestię. Pracownicy serwisu nieustannie doskonalą swoje kwalifikacje zawodowe, oraz przechodzą szkolenia. Gwarantowana jakość naszej pracy zapewnia profesjonalizm zespołu a także wieloletnie doświadczenie. Przedsiębiorstwo widzi swoje zagadnienie w promowaniu na rynek europejski innowacyjnych maszyn rolniczych i zaawansowanych technologii rolniczych, które pozwalają na w samej rzeczy efektywne angażowanie się w rolnictwo a oprócz tego rozwój krajowego przemysłu rolnego.

  Data dodania: 27 11 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kiosk samoobsługowy »

  Videofonika to firma mająca w ofercie, własne produkty sięgające daleko w przyszłość. Przedstawia zainteresowanym nabywcom na całym świecie niestandardowe metody dotyczące wykorzystania technologii dotykowych i multimedialnych, mające na uwadze ich indywidualne upodobania. Już w obecnym czasie takie produkty jak nakładki dotykowe V-SKIN czy monitory dotykowe V-SCREENS znaleźć można w wielu ogólnie dostępnych strefach takich jak kina, muzea, hotele czy galerie handlowe. Proponowane dla bardziej wybrednych konsumentów ściany termoaktywne V-Wall o przekątnej nawet do 300”, zbudowane z bezszwowych ekranów LCD, znajdujące z reguły zastosowanie w studiach TV czy na uczelniach, umożliwiają na interakcję z obrazem dla grupy osób naraz. Wwersji mobilnej ściany te używane są na koncertach, konferencjach, targach, wiecach i różnego rodzaju iventach wywołując trwałe doznanie. W propozycji firmy Videofonika występują nadto dotykowe stoły multimedialne V-TABLE czy spełniające role usługowe V-KIOSKI, bardzo mile widziane w supermarketach, sklepach budowlanych oraz na dworcach i lotniskach jak również w innych lokalizacjach gdzie samoobsługowo można zapłacić i wydrukować fakturę, zakupić bilety, dokonać rezerwacji, a nawet samodzielnie zameldować i wymeldować się z hotelu.
  Sugestie projektowe firmy Videofonika, realizowane na całym świecie, to najwyższej wartości wyroby i najnowsze technologie przystosowane do wymogów i możliwości finansowych zainteresowanych nabywców.

  Data dodania: 25 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Pakowanie i czekolada »

  Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w skutek zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Podstawowym obszarem działalności grupy jest domena pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które stosowane są w dziedzinie spożywczej od wymyślania począwszy, przez produkowanie, przywóz, aż po wprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie urządzenia dokonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie rozprowadzania produktu czy technologie działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość pracujących tu ludzi i ich umiejętności oraz osiągalność całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w fazie projektowania, zbudowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i w pełni dopasowanych do swoistych potrzeb występujących aplikacji.
  Drugą częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii przemysłowych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dostawcy uzyskać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może dotrzeć na półkę sklepową.
  Kooperując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o. o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym nabywcom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
  Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i sprawny serwis, który ma zagwarantować w przypadku niesprawności minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować możliwe szkody z tego tytułu.

  Data dodania: 24 08 2021 · szczegóły wpisu »
 • Producent transformatorów »

  Przedsiębiorstwo Telzam istnieje na rynku od prawie 30 lat. Niezmiennie oferuje doskonałe elementy indukcyjne, które dostosowuje do potrzeb swoich klientów, W ofercie można znaleźć korpusy, rdzenie, cewki i również dławiki, anteny DCF i również transformatory. Telzam jako producent transformatorów ma możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ten sposób klienci zyskują wyjątkowe elementy indukcyjne, które spełnią ich oczekiwania. Duży wybór rdzeni, z których są produkowane transformatory dopasowywane są do przenoszonych mocy i również maksymalnego wykorzystania miejsca na płytach PCB. W ofercie znajdują się również doskonałej jakości anteny DCF. Używany jest jego osoba do synchronizacji czasu na podstawie sygnałów nadawanych drogą radiową. Cewki stanowią elementy indukcyjne selektywnych obwodów wejściowych.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Nawijanie silników »

  REKPOL-BIS - firma która działa w zakresie remontów maszyn jak także urządzeń elektrycznych. . Jesteśmy gwarancją najlepszej klasy i atrakcyjnych cen usług. Zaufało nam multum firm z kraju a oprócz tego z zagranicy. Posiadamy niemałe doświadczenie teoretyczne i również praktyczne. Posiadamy wszystkie niezbędne sprzęt do wykonywania swoich działań. żywiołowo się rozwijamy i również poszerzamy swoją ofertę. Nasi specjaliści poza profesjonalną wiedzą mają także wieloletnie doświadczenie w branży Produkcyjno-Handlowo-Usługowej. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Stosujemy innowacyjne i nowatorskie rozwiązania tak, żeby w pełni zadowolić| naszych klientów. Realizujemy zlecenia w terminie. Możemy pochwalić się licznymi zleceniami, które zakończyły się sukcesem a także zwłaszcza zadowoleniem naszych klientów. Dopasowujemy nasze produkty i również usługi pod oczekiwania naszych klientów Zachęcamy do kontaktu i również zapoznania się z naszą propozycją.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Cynkownie ogniowe »

  Galvano Partners z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w obróbce powierzchniowej. Działa na terenie Polski i również Europy Środkowo-Wschodniej. Para się dystrybucją pokryć technicznych a także urządzeń stosowanych w galwanizerniach. Dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w specjalistyczny sprzęt, w którym wykonuje analizy cynkowni ogniowych, kąpieli galwanicznych i również sporo innych badań. Jako zespół doświadczonych technologów, oferuje spory wybór rozwiązań w zakresie nakładania powłok metali szlachetnych. Do wyboru jest srebro techniczne, złoto, pallad, platyna a także nie tylko. Oferuje myjki ultradźwiękowe, wirówko-suszarki oraz inne urządzenia do obróbki metali. Znaczny asortyment obejmuje prostowniki galwaniczne dla przemysłu elektrochemicznego. Firma zapewnia kompetentne doradztwo, a oprócz tego organizuje szkolenia oraz konferencje dla galwanizerni. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny www oraz do kontaktu telefonicznego by uzyskać więcej infroamcji.

  Data dodania: 25 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego Bydgoszcz »

  Sprzęt budowlany należy do drogich, z tej racji jego zakup wcale nie jest decyzją intuicyjną do realizacji. Daleko łatwiej zamiast tego jest wypożyczyć nieodzowny sprzęt punktualnie określonych robót. Zakład Usług Sprzętowych Budownictwa "MATRA" już od 1993 roku zapewnia wynajem sprzętu budowlanego różnego typu. Do tego firma ta trudni się produkcją betonu towarowego, który oznaczony został licznymi atestami jakości. Sprzęt wynajmowany od firmy "MATRA" zawsze pochodzi od najlepszych wytwórców. Jakość to albowiem podstawa w działalności tej firmy. Od początku swojego istnienia stara się ona zagwarantować swoim klientom usługi na najlepszym z możliwych poziomów. Równocześnie ceny w "MATRA" są bardzo atrakcyjne. Jest to w takim razie przedsiębiorstwo, z której propozycji zapewne należałoby jest skorzystać gdy koryfeusz pragnie wydzierżawić sprzęt budowlany.

  Data dodania: 23 03 2021 · szczegóły wpisu »

Technika - nowa podkategoria:

Nazwa:

Najnowsze tagi związane z kategorią: Technika